Ikony PRL

Ikony PRL

Kultowe Ikony PRL

Ikony PRL to zestaw darmowych ikon z kultowymi produktami znanymi z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Tobie też się łezka w oku kręci? Zobacz pełny opis

Zalety

 • Wysoka jakość grafiki
 • Kultowe marki PRL

Wady

 • Brak

Niezbędny
10

Ikony PRL to zestaw darmowych ikon z kultowymi produktami znanymi z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Tobie też się łezka w oku kręci?

Ikony PRL to paczka 10 ikon z kultowymi produktami i markami znanymi z PRL. Jeśli urodziłeś się wystarczająco wcześnie, to nie możesz nie pamiętać Dziennika Telewizyjnego czy polskiej szynki konserwowej Krakus. W dzieciństwie na pewno piłeś Vibovit, muzykę nagrywałeś na kasety Stilon a auto mogłeś zatankować tylko na stacji Centrali Produktów Naftowych (CPN).

Ikony PRL prezentują się znakomicie. Mają duże rozmiary a grafika jest wyraźna. Dzięki temu ikony PRL zaprezentują się wyśmienicie na Twoim komputerze Mac. Warto przywołać pozytywne wspomnienia dzieciństwa i młodości instalując kultowe ikony marek z PRL. Zderzenie kultowych komputerów Mac i ikon PRL jest niezwykle intrygujące.

Ikony PRL przedstawiają kultowe produkty z czasów jedynie słusznego ustroju. Nic więc dziwnego, że jedynie słuszna decyzja to ta, aby pobrać Ikony PRL.

Opinie użytkowników o Ikony PRL

 • kakadu11

  według kakadu11

  "twórca tego skromnego dzieła"

  może warto nadmienić kto wykonał te ikony: czyli Pan Kierownik www.pantuniestal.com www.fajnechlopaki.com. Więcej.

  Zredagowane 13 września 2010